Telif Hakları

ayda çiçek 'un tüm sistemi web tabanlıdır. Böylece kullanıcıların tanınması ve veri güvenliklerinin onaylanması işlemi hızla gerçekleşir. Bu işlemler sırasında web tarayıcılarına "cookie" adlı veriler gönderilen kullanıcıların, tek yapmaları gereken, bilgisayarlarını belirli aralıklarla güncellemektir. 

•  Kullanıcılara ait kişisel ve gizli bilgilerin tümü, güvenli elektronik sistemlerde standartlara uygun olarak saklanmaktadır. Bu bilgiler, yetki sahibi ayda çiçek personeli dışında kimse tarafından görülemez. Mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde oluşan zorunlu durumlarda ise söz konusu bilgilere, kullanıcı onayı altındaki bir sistem üzerinden ulaşılabilir.

•  Gönderenin isminin gizli kalması seçeneğini seçtiği durumlarda siparişi götüren personelin teslim tutanağında gönderenin ismi bulunmamaktadır. Alıcı kişi gizli isimden dolayı çiçeği kabul etmemesi durumunda sorumluluk göndericiye aittir. 
ayda çiçek kullanıcılardan derlediği bu kişisel ve hassas bilgileri, kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder. 
ayda çiçek ; yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar. 
• Ayrıca, kullanıcılar onay verdikleri takdirde, bu bilgiler
ayda çiçek tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir. 
ayda çiçek  en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve alışveriş yapanlar için yüzde yüz güvenlik sağlamaktadır. Firmamız üyelerinin kişisel bilgilerine, kredi kartı verilerine ve tüm diğer hassas bilgilerine ayda çiçek personeli de dahil olmak üzere, hiçbir üçüncü şahıs, izinsiz erişemez.

ÖNERİLEN ÜRÜNLER