Yeni işe başlayan arkadaşlarınıza,yakınlarınıza,eşinize,dostunuza en güzel saksı çiçeklerinden gönderebilir bulundukları ortamlara renk katabilirsiniz.Tek yapmanız gereken aydacicek.com üzerinden online alışveriş yapmak yada 0312 442 22 04 nolu telefondan sipariş vermek olacaktır.Yeni iş günün hayırlı olsun,iş yerindeki ilk gününde heyecanına ortak olmak istedimdiyerek birbirinden şık saksı çiçeği gönderebilirsiniz.

Yaşadığınız mekanlara doğanın enerjisini getiren saksı çiçekleri gönderdiğiniz mekanlara canlılık katar.

Saksı çiçeğinin bakımı seçtiğiniz çiçeğin türüne göre değişir.Genel olarak bazı noktalara dikkat etmeniz çiçeğinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

SAKSI ÇİÇEĞİNİN BAKIMINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

1- Toprak bakımı ; çiçeğinizin büyümesi ve canlı kalabilmesi için dikkat etmeniz gereken en temel noktadır.Toprak değiştirmek için en uygun zaman ilkbahardır.Çiçeğinizin toprağını ince toprak ile karıştırarak değiştirirseniz sararmasını ve solmasını önleyebilirsiniz.

2- Saksı seçimi ; çiçeğinizin özelliklerine uyumlu saksılar seçmeniz bitkinizin daha uzun ömürlü olmasına yardımcı olur.

3- Sulama işlemi ; bitkilerinizin bakımı için en önemli noktalardan biridir sulama. Bitkilerinizin su ihtiyacını doğru belirlemeniz gerekmektedir. Eğer saksı çiçekleriniz çok güneş alan bir ortamda ise suya daha fazla ihtiyaç duyacakır.Eğer suyu seven nemli bir saksı çiçeğiniz varsa gün içerisinde yapraklarına su püskürterek su ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Ankara saksı çiçeği siparişi,ucuz saksı çiçekleri,hayırlı olsun saksı çiçeği gönderi,makam çiçekleri,açılışa saksı çiçeği gönder,ankara saksı çiçeği siparişi